Гарантия, сервис
 

Мебель для ванной комнаты покупаются не на один год. Даже на первый взгляд, незначительное содержание вредных примесей в материалах, красках и лаках, которые используются для производства мебели, могут нанести вред здоровью при длительном контакте с ней. Опасной веществом, которое может быть использована для производства мебели, является формальдегид, минимальная концентрация в воздухе которого может спровоцировать аллергические реакции и астму. При производстве мебели для ванных комнат торговой марки Zelbergтм используются исключительно безопасные для организма человека материалы и лакокрасочные смеси.

  Меблі для ванної кімнати торгової марки Zelbergтм реалізується через роздрібні канали збуту виключно в зібраному вигляді. Дане рішення виключає недоукомплектованість і істотно полегшує огляд меблів в момент передачі кінцевому споживачеві, а також не вимагає додаткової витрати часу і сил для її складання.
Гарантія на меблі для ванної кімнати торгової марки Zelbergтм складає 24 місяці, при дотриманні правил експлуатації, з дня продажу і забезпечується ТОВ «ЗЕЛБЕРГ УКРАЇНА» - офіційним імпортером і дистриб'ютором даної продукції на території України. Компанія гарантує кваліфіковане, професійне та якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї реалізованої продукції на території України.