Гарантія, сервіс
  Меблі для ванної кімнати купуються не на один рік. Навіть , на перший погляд , незначний вміст шкідливих домішок в матеріалах , фарбах і лаках , які використовуються для виробництва меблів , можуть завдати шкоди здоров'ю при тривалому контакті з нею. Найнебезпечнішою речовиною , яка може бути використана для виробництва меблів , є формальдегід , мінімальна концентрація в повітрі якого може спровокувати алергічні реакції і астму. При виробництві меблів для ванних кімнат торгової марки Zelbergтм використовуються виключно безпечні для організму людини матеріали і лакофарбові суміші.
  Меблі для ванної кімнати торгової марки Zelbergтм реалізується через роздрібні канали збуту виключно в зібраному вигляді. Дане рішення виключає недоукомплектованість і істотно полегшує огляд меблів в момент передачі кінцевому споживачеві, а також не вимагає додаткової витрати часу і сил для її складання.
Гарантія на меблі для ванної кімнати торгової марки Zelbergтм складає 24 місяці, при дотриманні правил експлуатації, з дня продажу і забезпечується ТОВ «ЗЕЛБЕРГ УКРАЇНА» - офіційним імпортером і дистриб'ютором даної продукції на території України. Компанія гарантує кваліфіковане, професійне та якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї реалізованої продукції на території України.